Holland Roden Answers All of Your Twitter Questions!

8. září 2014 v 19:47 |  News
» za překlad děkuji: http://teenwolfsource.blog.cz/

Holland má takový "speciální týden" s OKMagazine.com,kde sdílí každý den nové články.Holland také odpovídala fanouškům na otázky na twitteru. (Omlouvám se,že jsem to nepřeložila sama ale teď na to moc času nemám).
.
hipsterobrien se ptá: Co tě nejvíce baví na natáčení Teen Wolf?
Holland: Myslím, že je to naše natáčecí místo, abych byla upřímná. Natáčíme v opuštěné továrně v Northridge v Californii, a množství prostoru, který máme je v podstatě Teen Wolf Town. Jsem si jistá,že to nabízí velké množství místa, pokud tedy nejste Christoper Nolan a chcete dělat další Počátek. Neexistuje způsob, jak bychom si mohli dovolit, takové množství místa na nějakém pozemku. Je to zábavné jezdit na Northridge a mít tam vlastní malý svět. Můžeme mít domácí zvířata na place. Neustále závodíme na parkovišti během naší přestávky na oběd. Máme všechny tyto travnaté plochy. Můžeme jezdit kamkoliv na oběd. Není to jako kdybyste kolem sebe měli Hollywood.
dylanobrienaf a hipsterobrien se ptají: Když už zbývá jen několik herců, jak se změnila atmosféra na place ? A RodenItalia ahollandsland se ptá, zda se nezapomnělo na Crystal Reed.
Holland: Aww, samozřejmě že nám Crystal chybí! Vídám se s ní čas od času, když obě stíháme. Crystal je jako má sestra. Ona a já jsme v tomto seriálu vyrostly. Co se týče Daniela Sharmana a Maxe s Charliem, oni vždy budou moji dlouhodobí přátelé. Vím, že ano. Byl to velmi zvláštní čas v našich životech, když nám přály hvězdy. Vím, že se to nestává často. Tak jsem nepředpokládala, že by se to stalo znovu. Je to stále o pracovním prostředí a nemyslím, že je na tom něco špatně. Bylo to velmi zajímavé, protože jsme byli všichni tak dobří přátelé! Je to více profesionální, ale není to o nic méně zábavné.
.
annastm adropsofdawn: Můžou fanoučci Stydie mít nějakou naději, že v těchto posledních dvou epizodách se něco stane?
Holland: Oh, nemohu se téhle otázky zbavit! Tato otázka sice patří Jeffu Davisovi a on většinou říká: "Víte, jsou opravdoví přátelé a uvidíme." To je obvykle všechno.
.
Bude Lydia někdy plně chápat její Banshee schopnosti?
Holland: Doufám, že ano. Nevím to jistě, ale já bych to předpokládala. Možná. Budeme se do toho více nořit v páté sezóně.
.
OBrienCuteMoles Ainsatixble_ : Pokud by si nehrála, co by si dělala?
Holland: Pravděpodobně medicínu. A taky mám ráda žurnalistiku. Nevím, jestli by to tak bylo, i kdybych nehrála. Tvorba dokumentů, to je něco, o co mám velký zájem. Nevím, jestli to povede k něčemu v budoucnu, ale doufám, že ano. Pokud to můžu tak říci, tak je to to, co bych dělala. Pokud bych o tom vůbec nepřemýšlela, byla bych učitelkou biologie na vysoké škole. Chtěla jsem jít na astrofyziku, a také jsem ji dva roky před biologií studovala. Miluji vědu. Chtěla jsem být vždycky astronautem. Ale mým tajným přáním bylo být herečkou. Kupodivu jsem si myslela, že stát se astronautem by byla větší pravděpodobnost, než se stát herečkou!
.
xhugmenaya: Kdo je tvoje módní ikona?
Holland: Oh bože. Mám ráda lidi, kteří uvádí a nosí trendy věci i v zákulisí a nejen na molech, jako Grace Coddington, Anna dello Russo, Daphne Guinness. Lidé jako ony.
.
Nějakou radu máte pro někoho, kdo se chce stát hercem?
Holland: Myslím, že můžu mluvit jen z mých zkušeností. Mně pomohla práce v místě. Dělala jsem reklamy. Ať už je to v New Orleans, Chicagu, budete mít vždy i nabídky z Los Angeles nebo i z Dallasu. Ale nejdůležitější je se dostat do nejbližšího města, kam můžete dojet nebo doletět, je to tou nejlepší volbou. I Saint Louis je už brán společností. Vzhledem k daním, jsou tato města skutečně šokující. Nemusíte být kvůli kariéře v Los Angeles. Začala jsem v místě bydliště a získala jsem agenta z Dallasu v Texasu, odkud jsem. Udělala jsem reklamy na výprodeje a dostávala jsem i věci na kazetách a to byl můj začátek. A nebojte se, že nebudete dělat věci související s vaší školou. Dělejte své vlastní věci ve společnosti, já jsem obvykle dělala krátké filmy a studentské filmy, které byly typicky západní, protože odtamtud pocházím. Dělala jsem to kvůli jídlu. Byl to můj koníček. Dělala jsem to pro zábavu a mimo školu. Nemusíte být vždy součástí školy, protože jí k hraní potřebujete.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Charlotte Charlotte | Web | 8. září 2014 v 20:06 | Reagovat

ehm nic proti, ale ten začátek je ode mě ;) ->
Holland má takový "speciální týden" s OKMagazine.com,kde sdílí každý den nové články.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama